ZABIEGI OLEJKAMI DoTERRA

Olejki eteryczne DoTERRA są czystymi, naturalnymi, aromatycznymi związkami starannie wyekstrahowanymi z roślin. Nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników, zanieczyszczeń chemicznych, więc nic nie osłabia ich właściwości i skuteczności. Olejki eteryczne znane są już od wieków, a współczesne trendy promują ich używanie jako holistycznego podejścia do zdrowia fizycznego, psychicznego, a także dla urody naszego ciała. Jest na to wiele dowodów naukowych, warto je wdychać i wmasowywać w ciało.

Aplikacje z wykorzystaniem olejków eterycznych w masażu wpływają na wszystkie układy w ciele człowieka, wzmacniając je i wprowadzając w stan homeostazy. Taki masaż wykonujemy nie tylko dla relaksu, ale dla promowania zdrowego i silnego ciała. Wskazane przy wysiłku fizycznym, osłabieniu organizmu z niewiadomych powodów, przy przeziębieniu, przy przeciążeniu pracą, na obniżenie stresu i poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, dla wyrównania ciśnienia. Masaż olejkami jest bezpieczny jest dla osób w każdym wieku. Dotyczy to tylko olejków doTerra.

Masaż twarzy – Japoński masaż twarzy – drenaż limfatyczny, oraz lifting. Zabieg ten relaksuję i ujędrnia skórę twarzy. Podczas zabiegu, dyfuzowane są olejki eteryczne dla lepszego odprężenie i dodania efektu zdrowotnego.

Masaż pleców, karku i stóp olejkami DoTerra Masaż pleców wzdłuż meridianów, łącznie z głową, specjalnie dobranymi 8 olejkami. Zabieg ten, niezwykle relaksuję i pozwala na usunięcia z ciała niepotrzebnych napięć.

Masaż twarzy – czas trwania ok 1 godz. Koszt: 150 pln 
Masaż pleców, karku i stóp – czas trwania ok 1 godz. Koszt: 180 pln

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twoje zamówienie0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0