Śniadania

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę cateringu śniadaniowego z dowozem do apartamentu oraz możliwość zjedzenia śniadania w zaprzyjaźnionej restauracji nieopodal naszych apartamentów.

ZESTAWY ŚNIADANIOWE Z DOWOZEM DO APARTAMENTU

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka rodzajów zestawów śniadaniowych.
Dzięki współpracy z VIP Kuchnia możemy zaoferować Państwu sprawdzony posiłek, z gwarancją najwyższej jakości. Od poniedziałku do niedzieli VIP Kuchnia dostarczy inną (stałą na dany dzień – menu dostępne na stronie) kompozycję smaków śniadaniowych, zarówno w wydaniu tradycyjnym, jak i wegetariańskim.

Cateringowe zestawy śniadaniowe dostarczane będą Państwu pod drzwi wybranego apartamentu codziennie w godzinach 7:00 – 9:30.
Koszt 1 zestawu śniadaniowego wynosi 40 PLN/osoba.
Zamówienia i płatności mogą Państwo realizować samodzielnie poprzez kontakt z firmą cateringową.

Catering VIP Kuchni przyjmuje zamówienia do godz. 19:00 na kolejny dzień.

śniadania zakopane, zestawy śniadaniowe

ŚNIADANIA STACJONARNE W RESTAURACJI OPOKA

Jeśli chcą Państwo zjeść rano poza apartamentem, zapraszamy na przepysznie pełnowartościowe śniadania do zaprzyjaźnionej z ZAKOZNAMI Restauracji OPOKA, która zlokalizowana jest pod adresem Antałówka 2, czyli w pobliżu naszych apartamentów.

W restauracji Opoka znajdą Państwo gotowe zestawy śniadaniowe. Wystarczy tutaj tylko przyjść i wybrać stolik, a zostaną Państwo obsłużeni znakomicie 🙂

Śniadanie w restauracji jest możliwe po uprzednim kontakcie, a rezerwacje przyjmowane są do godz. 22:00 na kolejny dzień pod numer telefonu: +48 601 525 569

KONTAKT

NIE ZWLEKAJ Z REZERWACJĄ CATERINGU ŚNIADANIOWEGO!

Catering VIP Kuchnia

+48 787 906 449
vipkuchnia@gmail.com
vipkuchnia.pl/sniadania/

Restauracja OPOKA

+48 601 525 569

Twoje zamówienie0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0